O nás

Jsi výtvarník? Tak se zaregistruj, jsi vítán.

Co je Art Seznam a k čemu slouží ?

Art Seznam slouží svou propracovaností a intuitivním ovládáním k propagaci všech výtvarníků pracujících ve všech výtvarných oborech. Každý registrovaný výtvarník dostane dostatek prostoru pro vytvoření vlastní prezentace na internetu (www.artseznam.cz/. všichni umělci, (profesionálové nebo autodidakti ), různých oborů jako třeba (malíři, sochaři, skláři, kováři, architekti, grafici www stránek, zlatníci atd) na Art seznamu mohou prezentovat svoje díla. Pokud výtvarníci mají zájem svá díla prodat, mohou je samozřejmě nabízet k prodeji a to vše ve vlastní režii zcela zadarmo. Mohou ke svým dílům napsat svoji cenu, nebo cenu skrýt a s případným zájemcem o dílo cenu vykomunikovat. Art seznam není klasický internetový obchod, který sám na své jméno prodává umělecká díla .Působí jen, jako velká výstavní galerie a pomocí formuláře s kontaktem přímo na autora díla, nebo prodejce galeristy napomáhá nepřímo k prodeji konkrétního díla. V žádném případě po autorovi (prodejci např. galerii, soukromému prodejci) ani kupujícím nepožadujeme, žádnou provizi ani jiné výhody. Za zdárný průběh prodeje mezi prodávajícím a kupujícím tedy neručíme. Neručíme ani za možná nedorozumění a vzniklé škody. Přejeme Vám mnoho zdaru při vzájemné spolupráci. Jan Pevný

Kdo se může na Art Seznamu prezentovat , vystavovat, nebo nabízet svá díla k prodeji?

Každý registrovaný výtvarník, tedy všichni umělci, (profesionálové nebo autodidakti ), různých oborů jako třeba (malíři, sochaři, skláři, kováři, architekti, grafici www stránek, zlatníci atd)

Jak vystavovat, prodávat

I. Zaregistrujte se

  1. Vytvořte si na našem serveru účet (zaregistrujte se).
  2. Na email, zadaný při registraci vám přijde aktivační klíč k nově vytvořenému účtu. Po kliknutí na odkaz uvedený v emailu  a následným odblokováním účtu administrátorem  bude váš účet aktivní.
  3. Přihlásíte se na svůj účet a vyplníte svůj profil Zveřejněte texty o sobě, vašem studiu, odborné zkušenosti, výstavy…Zvláště pokud prodáváte, kupující zajímá u koho jste studovali, kde jste vystavovali, jaké jsou o vás knihy, filmy atd.

II. Vložte díla

  1. V menu je položka vložení díla. Zde své díla vložíte.
  2. Pojmenujte dílo, nastavte techniku, vložte k němu popis, zařaďte jej do některé z žánrových kategorií.
  3. Každé dílo můžete kdykoliv odebrat, vyměnit nebo upravit jeho popisy.
  4. Budete-li mít jakýkoliv dotaz, kdykoliv kontaktujte autora projektu na email: esoterik@email.cz , nebo volejte na mobil: 777337770Popřípadě nemáte-li možnost se sami registrovat, udělám to za Vás dle Vašich stránek, nebo dodaných dokumentů

Pro milovníky umění, případně zájemce o umělecké dílo

Co může běžný milovník umění, nebo i případný kupec uměleckých děl na Art Seznamu nalézt ?

  • Přehledný seznam galerií, Městských kulturních středisek, prodejen starožitností, prodejců uměleckých potřeb pro výtvarníky.
  • Může si prohlédnout vystavená díla tříděná dle zaměření a techniky tvorby. Případně propojením na autora, nebo prodejce ( které serwer poskytuje) uzavřít dohodu o koupi vybraného díla.
  • dále zde milovník umění najde termíny výstav a avizovaných vernisáží.

Vize Art Seznamu?

Vize Art Seznamu je jednoduše řečeno. Snažit se propojit  výtvarníky všech zaměření s širokou veřejností.

PS.

Jak jsem přišel na nápad vytvořit stránky Art Seznam, které budou výhodné pro všechny potrefené výtvarným kumštem!!!

Já sám jsem svým duchem už od mládí postižen výtvarným kumštem. Za svůj život jsem udělal mnoho soch z různých materiálů a ještě více obrazů. Věnoval jsem tomu mnoho času a úsilí a také mnoho peněz. Mé výtvory se mě doma hromadily a zabíraly většinu volného prostoru. Neuměl jsem je prodat. Neměl jsem ani dostatek sil a zkušeností s prodejem, jak by se dnes řeklo s Marketingem. Svá díla jsem většinou rozdal a nebo za něco vyměnil. S dobou počítačů přišla nová možnost, a to prodej na internetu. Hurá zajásal jsem a nechal si vytvořit webové stránky. Čekal jsem nával zájemců a ono nic. Jak mě bylo řečeno webmasterem , může za to malá návštěvnost mých stránek. Dvě zbloudilé návštěvy za den. Řekl mě, že vyhledávače sledují a indexují jen stránky na kterých je stálý pohyb a to na svých osobních stránkách nikdo nemá. Pokud na Tvoje stránky nebudou chodit roboti, žádný čtenář ty stránky nemůže najít. Zaplať si reklamu, ale to je pro jedince moc drahá záležitost, nebo udělej stránky pro všechny kumštýře. Podělíte se o náklady, které tím pádem budou pro jednotlivce mnohem levnější a výhodnější. Od té doby jsem prostudoval mnoho knih jak udělat webové stránky. Asi po roce bádání jsem našel firmu, které jsem svoji ideu předložil a s její odbornou pomoci stránky Art Seznam uvedl v život. Pevně věřím, že společnými silami všech stejně uvažujících milovníků umění se podaří Art seznam nejen udržet v nastavené úrovni, ale dále jej vylepšovat a rozvíjet. Co je potřeba pro růst Art seznamu?? Jsou to především stovky a troufám si říci i tisíce vytvořených Vašich osobních stránek na tomto webu. Dále nápady a podněty na vylepšení tohoto webu.