O nás

Jsi výtvarník? Tak se zaregistruj.

Co je Art Seznam a k čemu slouží ?

Art Seznam byl vytvořen, aby umožnil současným umělcům prezentovat a prodávat svá díla samostatně, jednoduše a intuitivně. Art Seznam nabízí kupujícím a sběratelům přímý vztah s prodejci: privilegovaný přístup k umělcům z České republiky a Slovenska bez prostředníků a za ceny přímo z umělcova ateliéru

Žádná provize

Art Seznam je toho názoru, že umělec má právo obdržet celou částku nabízenou za své umělecké dílo. To je důvod, proč neplatíte žádnou provizi za umělecká díla prodaná naším prostřednictvím. Částka, kterou vám převedeme, je částka, kterou jsme obdrželi. To, co děláme, je transparentní.

Naším cílem je spojovat umělce a milovníky umění přímo

Art Seznam slouží svou propracovaností a intuitivním ovládáním k propagaci všech výtvarníků pracujících ve všech možných výtvarných oborech. Každý registrovaný výtvarník na Art Seznamu dostane dostatek prostoru pro vytvoření vlastní prezentace.  Všichni umělci, (profesionálové nebo autodidakti ), různých oborů jako třeba (malíři, sochaři, skláři, kováři, architekti, grafici. zlatníci atd) na Art seznamu mohou prezentovat svoje díla. Pokud výtvarníci mají zájem svá díla prodat, mohou je samozřejmě nabízet k prodeji a to vše ve vlastní režii zcela zadarmo. Mohou ke svým dílům napsat svoji cenu, nebo cenu skrýt a s případným zájemcem o dílo cenu vykomunikovat. Art seznam není klasický internetový obchod, který sám na své jméno prodává umělecká díla .Působí jen, jako velká výstavní galerie a pomocí formuláře s kontaktem přímo na autora díla, nebo prodejce galeristy napomáhá nepřímo k prodeji konkrétního díla. V žádném případě po autorovi (prodejci např. galerii, soukromému prodejci) ani kupujícím nepožadujeme, žádnou provizi ani jiné výhody. Za zdárný průběh prodeje mezi prodávajícím a kupujícím tedy neručíme. Neručíme ani za možná nedorozumění a vzniklé škody. Přejeme Vám mnoho zdaru při vzájemné spolupráci. Jan Pevný

Kdo se může na Art Seznamu prezentovat , vystavovat, nebo nabízet svá díla k prodeji?

Každý registrovaný subjekt:

1) Všichni umělci, (profesionálové i  autodidakti ), tvořící různých oborech jako třeba (malíři, sochaři, skláři, kováři, architekti, grafici, zlatníci atd).

2) dále umělecké galerie

3) městská kulturní střediska

4) grafická studia

5) školy pro výtvarníky

6) starožitnosti

Jak Art Seznam zajišťuje autenticitu nabízených děl?

Prodejci Art Seznamu musí být

1) umělci, kteří nabízí vlastní – jimi vytvořená díla.

2) agenti nebo prodejci – galerie, starožitnosti . Prodejci musí vlastnit všechny certifikáty pravosti a práva na další prodej. Prodávající musí poskytnout veškeré informace týkající se pozadí a historie uměleckých děl kupujícímu

Jak vystavovat, prodávat

     Zaregistrujte se

1) Vytvořte si na našem serveru účet (zaregistrujte se).

2) Registrace se ověřuje e-mailem, takže po vyplnění a odeslání registračního formuláře musíte tuto registraci potvrdit přes e-mailovou zprávu, která je automaticky obratem zasílána. V případě, že vám žádný potvrzovací e-mail nedošel, zkontrolujte vaši spamovou schránku. Je také možné, že jste se „překlepli“ při zadávání e-mailu, pak musíte provést registraci znovu. Na email, zadaný při registraci vám přijde aktivační klíč k nově vytvořenému účtu. Po kliknutí na odkaz uvedený v emailu  a následným odblokováním účtu administrátorem  bude váš účet aktivní.

3) Přihlásíte se na svůj účet a vyplníte svůj profil Zveřejněte texty o sobě, vašem studiu, odborné zkušenosti, výstavy…Zvláště pokud prodáváte, kupující zajímá u koho jste studovali, kde jste vystavovali, jaké jsou o vás knihy, filmy atd.

      Vložte díla

  1. V menu je položka vložení díla. Zde své díla vložíte.

  2. Pojmenujte dílo, nastavte techniku, vložte k němu popis, zařaďte jej do některé z žánrových kategorií.

  3. Každé dílo můžete kdykoliv odebrat, vyměnit nebo upravit jeho popisy.

  4. Budete-li mít jakýkoliv dotaz, kdykoliv kontaktujte autora projektu na email: esoterik@email.cz , nebo volejte na mobil: 777337770Popřípadě nemáte-li možnost se sami registrovat, udělám to za Vás dle Vašich stránek, nebo dodaných dokumentů

     Pro milovníky umění, případně zájemce o umělecké dílo

Co všechno může běžný milovník umění, nebo i případný kupec uměleckých děl na Art Seznamu nalézt ?

1)Přehledný seznam galerií, Městských kulturních středisek,  prodejců uměleckých potřeb pro výtvarníky.

2)Může si prohlédnout vystavená díla tříděná dle zaměření a techniky tvorby. Případně propojením na autora, nebo prodejce ( které serwer poskytuje) uzavřít dohodu o koupi vybraného díla.

3)dále zde milovník umění najde termíny výstav a avizovaných vernisáží. Jedná se o výstavy stálé, nadcházející, probíhající a historii výstav.

Art Seznam je nejlepší místo pro nákup současného umění!

Vize Art Seznamu?

Vize Art Seznamu je jednoduše řečeno. Je propojit  výtvarníky všech zaměření s širokou veřejností.

PS.

Děkujeme, že využíváte našich služeb!

Art Seznam je možný existovat jen díky pomoci a podpoře přispěvatelů, kteří se podílejí na vývoji projektu.