Nejčastější dotazy

Co mi přinese registrace v Art Seznamu?

Každý výtvarník, tvořící v jakémkoliv oboru si na Art Seznamu může vytvořit plnohodnotnou prezentaci.

Jakým způsobem je možné editovat již uložená díla? 

Vložená díla lze editovat následovně. Přihlašte se do administrace. Otevře se ztránka, kde na levé straně jsou tří nabídky administrace a to Za 1) Díla, Za 2) Výstavy, Za 3) Profil umělce. Proto že chceme upravovat díla, klikneme na první možnost – Dila. Otevře se nám šest možností. Jelikož máme v úmyslu upravovat již vložená díla, vybereme název Seznam děl a odkliknem. Objeví se nám všechny naše vložené obrázky. Obrázky mají možnost se řadit vodorovně a svisle, tedy pod sebe. Pro editaci obrázku potřebujeme obrázky řazené pod sebou. Měnit řazení obrázků se dá dvěma tlačítky v podobě dvou čtverečků v levém rohu nahoře. Teď, když máme obrázky pod sebou, najetím kurzoru na řádek vybraného obrázku se vám objeví nápisy –  Upravit a Zobrazit. Klikneme na Upravit a můžeme začít s úpravou obrázku.

Jak hledat v Art Seznamu?

1)Nejjednodušejší možnost je. Prohlédněte si obrázky a pokud se vám bude některý líbit, rozklikněteho. Obrázek se ukáže v plné velikosti. Vedle obrázku je automaticky popis obrázku, tj. Název, autor, rozměry, kdo ho vystavil atd.

2)Další možnosti jsou po rozkliknutí nápisu Hledej v Art Seznamu

  1. Hledat umělce dle abecedy
  2. Hledat umělce, galerie, školy, starožitnosti, kulturní střediska, prodejny výtvarných potřeb dle krajů
  3. Hledat obrazy dle filtru, tedy za a) oboru- např.malba, kresba, za b) materiálu – např. akryl. plátno, za c) dle motivů -např.  kytice, krajina, za d) stylů -např.  abstraktní, karikatura, expresionismus.