Umělecký tisk barvami a zlatou fólií

Šumavské jezero

Autor: Jan Hachran

ID: 1193

Umělecký obor: umelecky-tisk, tisk zlatou fólií,

Materiál: Zlato, zlatá fólie, tiskařská barva,

Motiv: Ornamenty, Symboly, Jan Hachran, Ilustrace, kresba, zlaté, Šumava, Příroda, Zvířata, duchovno, květiny, jezero,

Styl: Symbolismus, art deco, Surrealismus, magický ornamentalismus, Secese,

Rozměry (š-v-h): 30 cm × 35

Rámováno: Ne

Rok vytvoření: 2019

Cena: 4500Kč

Dílo je možné koupit přímo od vystavovatele

Další díla/realizace od ... více v galerii

Obraz je inspirovaný atmosférou nejznámějších šumavských jezer, Černého a Čertova, která mají kromě osobitého kouzla i velikou hodnotu jakožto přírodní biotopy a jsou spojeny s různými tajemným příběhy. Když jsem je poprvé navštívil já, dýchlo na mě nezaměnitelné kouzlo vzniklé kombinací ducha místa spolu se zrcadlovým odrazem okolní horské přírody na hladině čistého jezera.

Grafika je součástí plánovaného cyklu s názvem Kouzlo šumavské přírody, který bude tvořen čtveřicí obrazů, jejichž cílem bude zdokumentování krásy různých typů šumavské přírody. Tento obraz je věnován jezerům, ten předcházející patřil rašeliništím a následovat bude třetí věnovaný lesům a nakonec i ten poslední, jehož tématem bude obec Železná ruda, do jejíhož okolí často jezdím.

K tomuto zboží obdržíte speciální certifikát, který garantuje pravost díla i to, že těchto zlacených tisků je v sérii od každého obrazu pouze malé omezené množství (20 kusů) a více jich už nikdy nebude. Každý kus je zezadu signován autorem, v případě Vašeho přání je možné připsat i konkrétní věnování.

Technika: umělecký tisk barvami a zlatou fólii
Velikost: A3
Cena: 4500 Kč + případné poštovné
Autor: Jan Hachran

P.S.: Ve skutečnosti vypadá obrázek mnohem lépe, ale bohužel je těžké na fotografii zachytit tak velkou lesknoucí se zlatou plochu.

Sdílet na Google+