Umělecký tisk barvami a zlatou fólií

Šumavské mokřady

Autor: Jan Hachran

ID: 1175

Umělecký obor: umelecky-tisk, tisk zlatou fólií,

Materiál: Zlato, zlatá fólie, tiskařská barva,

Motiv: Symboly, Jan Hachran, Ilustrace, kresba, zlaté, Šumava, tetřev, Ornamenty, Příroda, duchovno, květiny, mokřady,

Styl: Symbolismus, Surrealismus, magický ornamentalismus, Secese, art deco,

Rozměry (š-v-h): 30 cm × 42 cm

Rámováno: Ne

Rok vytvoření: 2019

Cena: 5000Kč

Dílo je možné koupit přímo od vystavovatele

Další díla/realizace od ... více v galerii

Obraz je inspirovaný atmosférou šumavských rašelinišť, která mají kromě osobitého kouzla i velikou hodnotu jakožto přírodní biotopy. Jako ústřední motiv jsem zvolil párek tetřevů, tedy ohroženého druhu ptáků, jehož největší a zároveň jediná životaschopná populace v České republice se nachází právě na Šumavě.
Grafika je součástí plánovaného cyklu s názvem Kouzlo šumavské přírody, který bude tvořen čtveřicí obrazů, jejichž cílem bude zdokumentování krásy různých typů šumavské přírody. Tento obraz je věnován mokřadům a rašeliništím, druhý bude patřit lesům, třetí jezerům a ten poslední obci Železná ruda, do jejíhož okolí často jezdím.

K tomuto zboží obdržíte speciální certifikát, který garantuje pravost díla i to, že těchto zlacených tisků je v sérii od každého obrazu pouze malé omezené množství (20 kusů) a více jich už nikdy nebude. Každý kus je zezadu signován autorem, v případě Vašeho přání je možné připsat i konkrétní věnování.

Technika: umělecký tisk barvami a zlatou fólii
Velikost: A3
Cena: 5000 Kč + poštovné
Autor: Jan Hachran

P.S.: Ve skutečnosti vypadá obrázek mnohem lépe, ale bohužel je těžké na fotografii zachytit tak velkou lesknoucí se zlatou plochu.

Sdílet na Google+