Ilustrace, grafika

Magická pečeť Lóže U Plamenné Orlice

Autor: Jan Hachran

ID: 1056

Umělecký obor: ilustrace,

Materiál: Papír, tiskařská barva,

Motiv: Ornamenty, Symboly, Jan Hachran, Kříž, okultismus, Crowley, Lóže U Plamenné Orlice, thelema, Hermetismus, Magie, duchovno, mystika, ezoterika, pečeť,

Styl: Surrealismus, magický ornamentalismus, Secese, art deco, Symbolismus,

Rozměry (š-v-h):

Rámováno: Ne

Rok vytvoření: 2017

Cena: Kč

Dílo je možné koupit přímo od vystavovatele

Další díla/realizace od ... více v galerii

Nedávno jsem dostal velmi zajímavou zakázku na ztvárnění magické pečeti thelémické Lóže U Plamenné Orlice, což mě velmi potěšilo, neboť se těmito věcmi spojenými s magií a mystérii sám zabývám. Úkolu jsem se zhostil s plným nasazením, pečeť jsem dokončil a s výsledkem jsem byl já i zákazník velmi spokojený. Pokud vás zajímá něco více o této lóži, tak níže přikládám její oficiální úvodní text.

Lóže U Plamenné Orlice vznikla v roce 2017 na popud vzmáhajícího se duchovního proudu, jehož příliv v současné době vyživuje okultní dění v Českých zemích. Cítíme se býti součástí tohoto toku vědění a moudrosti, který hodláme dále podporovat svým odhodláním pracovat na sobě samých a využívat jej pro dobro naše i ostatních.

Máme zájem být uskupením pracujícím na poli teorie i praxe okultních věd. V těchto pak spatřujeme cestu vedoucí do svatyně gnóze, kde se prolíná mikrokosmos s makrokosmem v jednotě Velkého díla. Tato cesta však není určena všem, neb nutně vyžaduje změnu myšlení a jednání, kterou mnozí nejsou s to přijmout. Na druhou stranu je určena všem, kteří shodili ze svých očí pásku dogmatického myšlení a kráčí tak ke světlu jako skuteční vědci a objevitelé.

Dnes je naše lóže jedinou organizací v České kotlině, která oficiálně přijala zákon Thelema jakožto identifikátora nynějšího hlavního proudu v západní esoterické tradici. Nicméně jsme svébytným shromážděním mužů a žen, kteří nejsou součástí žádného zastřešujího řádu nebo velkolóže. Z ostatních tradic a spolků, ať už zahraničních nebo domácích, si však bereme to nejlepší a snažíme se jejich práci dále rozvíjet a prohlubovat.

fr. L.e.T.O., VIII° L.U.P.O.

Pokud máte zájem o něco podobného ve stylu magického ornamentalismu pro sebe, pro svou lóži nebo pro svůj spolek, tak mě neváhejte jakkoliv kontaktovat.

Sdílet na Google+